progaming Rozhovor s hráčem NAIKON
Dnes tu mám pro vás rozhovor s hráčem s nickem NAIKON který už delší dobu působí v klanu GHOST-FOX který nám něco poví o přípravách na Vanoční Turnaj který proběhl na Herním Portálu GAMESTATION.SK

Machr27:Proběhly u vás nějaké přípravy na tento turnaj ?

NAIKON : abych pravdu řekl tak ne ani nebylo jisté že budem hrát v sestavě jakou můžete znát ( rdy,hctr,guny,mufinok a ja ) takže to bylo opravdu o haluz.

Machr27 : mno slyšel sem ze jste měli v teamu jednoho hosta ale určitě vám to nedělalo problém to i tak uhrát určitě jste jen dál pár taktyk a par zápasu a určitě jste se sehráli ?

NAIKON : tak to jsi uplně vedle u nás žádné přípravy neproběhly a ani sem toho našeho hosta neznal a ani jsme nějak moc spolu nehráli mužu i použít slovo nehráli jsme spolu od posledního MZH takže to bylo tak nějak na haluz,ale myslím si že s hráči se kterými hraju to ani nevadilo sice první zápas nám to trvalo a vyhrali sme az v PP ale i tak to byl velice pěkný a napínavý zápas

Machr27 : Říkas ,,s hráči se kterými hraju '' mohl bys nám něco málo o ních říct ???

NAIKON : Kolik dáš ?? :D

Machr27 : :-)

NAIKON : tak dobře něco málo snad ANO mufinok : opravdu borec zvláda situace 1v5 a pokazdé to zakoncí nějakým pěkným fragem ani zbraně mu nedělají problém jak Puska tak nějaky ten automat jak říkam je to kvalitní hráč který dáva vše co vidi rdy : dlouho byl inactive ale měl velice dobry commeback v Call of Duty 2 působí strašně dlouho to on me do tohodle zatáhl nevím nebýt jeho tak asi mám dodnes internet jen na sosanim PORNIčEK :-) :D nevím co k němu dodat je to jednička... prostě naše CL :D hctr? : je takový naše povzbuzení v Klanu je s nim zábava skill ma vinikajici opravdu borec dlouho působil v Call of Duty 1 na české scéně CoD2 je teprve krátkou dobu a dokázal toho hodně je to TYPEK !!! guNy : naše snipka je opravdu dobrej :-) někdy čumím co si dava za nozoomky :-) je sice hunter ale většinou si to pěkne da takže s nim problém není až někdy v komunikaci při zápase máme něco domluvený ale prostě je někde jinde a ja prostě vyběhnu v domění že mi to kreje a pak bum je pome :-) ale je prece v klanu jako snipka a tak když s proskakovacema a sniperama nema problem neni důvod se na něho zlobit je to taktéž hodně kvalitní hrác mno to je snad vše.

Machr27 : Děkuji ti že si je tak strucně popsal a děkuji ti za krátky rozhovor a přeji ti hodně štěstí v klanu GHOSTFOX.

NAIKON : já děkuji tobe žes to semnou zvládl a taktéž ti přeji hodně úspěchu ahOj
3.1.2008 21:14 | machr27 | zdroj: ICQ
Design by FragMan. (c) 2005-2012 GameFAN.cz | všechna práva vyhrazena