ostatní Problémy!
Aktualizováno 29.4.2006 18:55:
Tak už se siutace nějakým způsobem vyřešila. Jiný, lepší hosting bohužel nebude, protože nemáme žádné sponzory a navíc je zbytečné teď, když za nějakou dobu bude ohlášena hra Call of Duty 3 zbytečné do něj vrážet peníze. A navíc nemusíme mít všechny downloady lokálně. Výjimku budou představovat exklusivní nebo nějaké hodně důležité a ne moc velké soubory. Není to ideální řešení, ale bohužel jiná možnost není. Tedy kromě zrušení webu, ale to bych byl nejen já, ale i HotGames a určitě i vy proti :-) Takže, abych to nějak shrnul - web pojede dál, 90% souborů už nebudeme dávat k nám, ale budeme na ně odkazovat (povětšinou na Call of Duty Infobase nebo Call of Duty files). Doufáme, že naši situaci pochopíte.

Původní text:
Určitě dobře víte, že v oblasti downloadů je tento web určitě na vysoké úrovni. Bohužel právě toto nás přivedlo do problémů - máme příliš vysoký traffic a Banan.cz při každé vysoké zátěži automaticky vypne náš web.

Řešení tohoto problému je bohužel poměrně nešikovné, ale přesto nutné. Musíme smazat velké soubory a to až do vyřešení situace. Neděláme to schválně, ale je to pro dobrou tohoto webu, jen tak může být dále "funkční".

Problém se budeme snažit nějakým způsobem vyřešit, takže nám držte palce ať vše dobře dopadne.
27.4.2006 19:00 | FragMan | zdroj: vlastní
Design by FragMan. (c) 2005-2012 GameFAN.cz | všechna práva vyhrazena