game info Nové informace
V posledních dnech se toho objevilo velice mnoho, ať už se jednalo o screenshoty nebo o videa, dnes přináším jako posel dobrých i špatných zpráv další nové informace.

Jistě všechny z vás zajímá, kdy si budete moci zahrát demo, po kterém toužíte již řadu týdnů. Odpověď je, že demo nevyjde, důvody tohoto oznámení nebyly doposud uveřejněny a asi vůbec nebudou. Další špatná zpráva pro milovníky MP, pokud jste se někde dočetli, že se budou vyskytovat v CoD 2 nějaké MP mapy z CoD, tak to není zcela pravda, bude obsahovat jen jednu mapu z prvního dílu, malé městečko ve Francii. Jistě se už všichni nemůžete dočkat, kdy vyjde CoD2, na kterou se všichni těšíme. Tímto dnem ,D“ se stane 18. listopad, následně 4 dny poté, tedy 22. listopadu vyjde hra pro X-Box 360, všichni si tedy zaškrtněte v kalendáři toto datum :o).

A nakonec poslední informace, která se týká SP, vypátrali jsme, že v první misi za Rusy se bude odehrávat ve Stalingradu, úkol této mise bude opravit telefonní vedení a navázat komunikaci, proti vám, jak už všichni tušíte bude stát německé vojsko.
21.9.2005 v 19:13 | Screak & FragMan | zdroj: CoD Infobase
Design by FragMan. (c) 2005-2012 GameFAN.cz | všechna práva vyhrazena